Влада пильнує  хирівський відпочинок

SambirWZ
111
Про ситуацію, яка виникла в Хирові у відпочинковому таборі влітку, ми писали двічі. Спочатку була надзвичайна пригода, оскільки близько двох десятків дітей опинилося на лікарняних ліжках з отруєннями. Богу дякувати, самбірські інфекціоністи професійно дали собі раду і через кілька днів потерпілих відпустили.

Потім була ще одна сенсаційна новина на рівні усієї України – дітям не сподобалася організація відпочинку, вони просили батьків забрати їх і так далі… Ми ще тоді писали, що якщо держава виділяє багато мільйонів на оздоровлення дітвори з усієї України, то треба дуже постаратися, аби все було добре. Тим паче, мова йде про дітей з бідних та багатодітних родин. 

Зреагувала на ситуацію і Самбірська райдержадміністрація, заявивши, що питання забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя дітей під час відпочинку в таборі «Соколятко» у м. Хирові знаходиться на постійному контролі. Заступники голови Самбірської РДА Віктор ТУРИК та Павло ГРАБСЬКИЙ разом із робочою групою здійснили візит у м. Хирів, де функціонує дитячий табір. 

Перевірили стан виконання зауважень та усунення недоліків, які були виявлені під час попереднього обстеження закладу. Окрім того, враховуючи той факт, що розпочався новий навчальний рік, особливу увагу приділили стану готовості дитячого табору до забезпечення навчального-виховного процесу з дотриманням протиепідемічних заходів. 

За результатами проведеного заходу чергова перевірка табору запланована на наступний тиждень. Відтак, тоді і буде визначено дату наступного заїзду дітей для оздоровлення та відпочинок.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар