Втіха є, але небагато

SambirWZ
152
Владні мужі минулого тижня завмерли в очікуванні підсумків ще одного поважного конкурсу – проєктів регіонального розвитку. На Львівщині лідерами стали 32 проєкти-учасники, на реалізацію яких виділять 50 млн. грн., повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій ХОЛОД.

Найбільше проєктів стосується житлово-комунальне господарство – 12 , медицина, інше – про 6 проєктів, далі йдуть  – енергозбереження в бюджетній сфері – 4 проєкти, і по 2  – у перепрофілюванні соціальної та адміністративної інфраструктури та безпеці.
Що ж взяли наші терени? Разом – дієвіше. Запровадження системних підходів до питань благоустрою та санітарної очистки на території населених пунктів Добромильської та Бісковицької територіальних громад – 2 556,400 гривень. Закупівля спеціалізованого автомобіля сміттєвоза для Самбірського комунального підприємства «Об’єднане» – 3 160,000. Капітальний ремонт будівлі дитячого садку на вул. Шевченка, 2 в с. Бабина Самбірського району.
Як нам видається, область цьогоріч поскупилася, бо на 73 громади Львівщини вийшло лише три десятки виграшних проєктів. А писали ж то значно більше…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар