Втратив точку опори на висоті 12 метрів

SambirWZ
292
Випадок, що стався у Рудках, інакше, як неординарним не назвеш. Рятувальники розповіли про нього так: коли приїхали на місце події, побачили, що на дереві на висоті 12 метрів знаходився чоловік, 1983 року народження, та не може самостійно злізти.

МІСЦЕВІ рятувальники за допомогою висувної драбини та рятувальної мотузки зняли чоловіка з дерева та передали працівникам швидкої допомоги. Чоловік від госпіталізації відмовився.

Подія розлетілася по усіх ЗМІ, але тільки наша газета вирішила з’ясувати, навіщо чоловік виліз на таку висоту. Задовольнити інтерес допоміг начальник самбірських надзвичайників Олег ХІМЯК. Розповів, що молодий господар вирішив обрізати велику корягу на дереві біля свого будинку. Виліз туди, прикріпив себе пасом, аби не упасти. Але потім сталося так, що зірвався і повис у повітрі та тому ж рятувальному паску. Втратив будь-яку опору, щоб дати собі раду самотужки, і дружина відразу викликала місцевих рятувальників.

У тих же Рудках один поважний пан взяв драбину і пішов обрізати виноград на своєму обійсті. В якусь мить драбина зсунулася вбік і пан опинився на бетонованій доріжці. Каже, хвилин п’ять не міг нормально дихати. Потім погнав до шпиталю, зробили рентген, ребра цілі… Але один бік досі так болить, що навіть горнятко чаю підняти не може. В Самборі священник теж обрізав виноград і упав. Тепер в лікарні у Львові і його очікує дороге та тривале лікування. Що цікаво, через кілька днів після цієї біди уже інший отець з цієї ж парафії вивісив у соціальних мережах знимку, як він обтинає виноград… Друзі, будьте обачними – не кожному статус та вік дозволяють деревину обрізати.

Роман ПОГОНИЧ. 

Фото ДСНС.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар