Викупили з податкової застави

SambirWZ
105
З реєстру об’єктів, які перебувають у податковій заставі, викреслили комунальні будівлі Самбора, а саме будівлі колишнього університету на вулиці Івана Франка,2, Стебельського № 4 (приміщення старого кінотеатру), Шевченка №38а (колишня станція юних натуралістів), Бачинських №5 (колишня районна бібліотека), приміщення ЖЕКу №2. 

Варто нагадати, що деякі із вказаних будівель понад 15 років перебували у податковій заставі, відповідно не могли використовуватися громадою. Спроби вивести їх із застави тривалий час були безрезультатними. Проте робота не припинялася. Цьогоріч депутати затвердили відповідну програму щодо виведення з податкової застави та зняття інших обтяжень на об’єкти рухомого і нерухомого майна комунальної власності Самбірської міської ради. Тривалі судові процеси, перемовини та консультації, а також ефективна робота підрозділів виконавчого комітету та депутатського корпусу дали позитивний результат. З місцевого бюджету було сплачено близько 2 млн. грн. для повернення місту будівель.

На даний час тривають обговорення щодо подальшого їх використання, адже за довгі роки будівлі зазнали значного руйнування, інформує пресслужба міськради.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар