Взуття залишилося на асфальті…

SambirWZ
99
Першу тему минулого номера ми присвятили тим жахливим аваріям, які трапилися на наших теренах, пригодам, які уже пройшли судові рішення… Коли в одну мить гинуть два молоді хлопці, а інші учасники аварії в лікарні з важкими травмами, то це направду трагедія.

Ми знову прогриміли на усю Україну – приїжджали «Надзвичайні новини», бо на трасі, де спіткало молодих людей лихо, ще були уламки машин і навіть валялася розкоркована пляшка спиртного. Щоправда, сусіди родин потерпілих говорили про хлопців найкращі слова і підкреслювали, що алкоголь вони не споживали… Заступник головного лікаря Самбірської ЦРЛ Степан САВРУН розповідав телевізійникам про те, що травм у потерпілих надто багато і, судячи з переліку, важкі…
Не встиг наш люд обговорити цей дорожній жах, як звалився інший. На роздоріжжі біля Нового Калинова загинув військовослужбовець. Кажуть, він повертався з військової частини, де щойно пройшов вакцинацію, і їхав у Самбір, щоб оплатити навчання сина в одному з навчальних закладів міста. Він перебігав через дорогу, як з’ясувалося, у невстановленому місці, і потрапив під колеса автомобіля Volkswagen Jetta. У поліції Львівщини розповіли, що ДТП сталася близько 16:00. Потерпілий, 1971 року народження. За кермом машини був 49-річний мешканець Зимної води. Людський поголос твердить, що удар був такої сили, що тіло відлетіло на десяток метрів, а взуття зосталося на асфальті… Навіщо було так гнати? Ми розуміємо, що гладкі дороги люблять швидкості, але все це трагічно закінчується… У коментарях до цієї теми ми звернули увагу на одне зауваження. На цьому роздоріжжі, яке, до речі, відібрало не одне життя, або не одну людину понівечило, справді є пішохідні переходи, але вони розміщені трохи в бік від «натоптаної стежини» і тому пішоходи минають «зебру». І про ще одне в ім’я того, аби ми більше такого не мали… Шановні водії, коли їдете швидкісними трасами, реагуйте на такі роздоріжжя. Тим паче, там є попереджувальні знаки так само, як можуть бути ті, які несподівано вийдуть на проїжджу частину шляху.
Стражі дорожнього руху завжди кажуть, що як тільки стається десь якесь смертельне ДТП, то треба чекати наступних випадків. Ми ці «симптоми» про дві аварії прийшли, тому геть не вписується в «норми» третя, Богу дякувати, не фатальна. В Самборі водій збив 14-річного велосипедиста. О 17:40 у Самборі водій автомобіля «Volkswagen LT»,  49-річний мешканець Самбора, наїхав на велосипедиста, 14-річного місцевого мешканця. Хлопчину з діагнозом «відкритий перелом правої гомілки» госпіталізували у Самбірську ЦРЛ.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар