Як не коло, то новий тренер…

SambirWZ
277
Не хочеться про це зайвий раз згадувати, але нікуди не дінешся. Чемпіонат області вічно спортивний Самбір прогавив, опинившись на останніх сходинках турнірної таблиці. Чому так сталося, ми вже пробували давати відповідь. Але то було лиш перше коло… Клуб залишився без головного тренера. Той, який був, покинув. У причини ми навіть не хотіли вникати… Він був чужим для міста, прийшов-пішов… А минулого тижня мер Самбора Юрій ГАМАР представив нового тренера і навіть сфоткався з ним на оновленому стадіоні. Наставником ФК «Самбір» став Євген ЮЩИШИН (на фото зліва), йому допомагатиме Михайло ГУРКА.  

Євген Ющишин свою кар’єру гравця провів у клубах ФК Львів, «Галичина» (Дрогобич), «СКА-Орбіта» (Львів). Працював на посаді помічника головного тренера збірної області, помічником тренера СК Гійче (прем’єр-ліга), а також головним тренером команди «Старт» (Розворяни), яка стала срібним призером Львівської області у першій лізі. Михайло Гурка дебютував у ФК ЛАЗ (Львів). Кар’єру футболіста провів у командах: «Карпати» (Львів), ФК Львів, «Ворскла» (Полтава), «Говерла» (Ужгород), ФК «Галичина» (Дрогобич), «Оболонь» (Київ), «Волинь» (Луцьк), «Десна» (Чернігів), «Нива» (Тернопіль)… У попередника теж був великий послужний список, але результату не було. Проте, спробую вдихнути оптимізм: будемо сподіватися, що оновлений склад тренерів та команди все ж щось утне.

Те, що ви щойно прочитали, ми писали минулої суботи. А в неділю був перший матч другого кола. Приймали доволі сильний «Куликів». Сподіватися на перемогу, або бодай на нічию, було годі. Хоча б з тих простих причин, що колектив оновився і ще не зіграний. Та й тренер ще нічого не міг навчити, але поразка 3-0 геть розчарувала уболівальників. За словами одного з них, наші грали лише на своїй половині поля… 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар