Якщо вже Віталій Кімак не може вакцинуватися, то що казати про простих смертних

SambirWZ
95

Голова Самбірської районної ради Віталій КІМАК ударив на сполох – стільки галасу в Україні з приводу необхідності вакцинуватися від ковіду, а район завмер на нульових позначках. Воістину, повний провал такої важливої державної кампанії.

З’ясувалося, що станом на минулий тиждень, заштрик отримало лише (зверніть увагу!) 0,5 відсотка мешканців об’єднаного району. А всього тут проживає більше 224 тисяч люду. Це, за підрахунками пана Кімака, півтора тисячі доз. Хоча є визначена певна категорія людей, які повинні пройти вакцинацію, як от люди похилого віку, вчителі, медики, соціальні працівники… Дійшло до того, що пункт вакцинації відкрили десь на якомусь стадіоні у Львові і тих, як записали себе на укол, будуть викликати в обласний центр повідомленням СМС. Сам голова районної ради уже два місяці чекає своєї черги і не знати, коли його ощасливлять.
При всьому цьому на Львівщину доставили майже 30 тисяч доз вакцини, однак на гірський район дали лиш тих півтори тисячі. Таке враження, зазначив пан Кімак, що гірським районом навмисне хтось ігнорує… Після того, як своїми міркуваннями про повний ігнор Віталій Володимирович поділився у соціальних мережах, приїхало кілька телевізійних бригад знімати провал вакцинації… А ще керівник Самбірщини говорив про скорочення ковідних ліжок. Зрозуміло, що статистика стала поблажливішою до нас, тому стільки лікарень не треба, але нас знову, як би це ліпше сказати, обминають увагою. Згори у зв’язку з економією коштів пропонувати закрити ковідні відділення у Старому Самборі, Самборі, Рудках. Тобто, якщо хтось заслабне, не дай Боже, то поїде лікуватися у Стебник – ніби з Турки доїхати до міста калійників дуже просто… Так ось, після інформаційного галасу, який здійняв пан Кімак, Рудки нам ще залишають як ковідний шпиталь, щоправда, не надовго.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар