Юрій Гамар провів у самостійне життя юних розумників. Чи повернуться?

SambirWZ
110
Цього року 11-й клас у Самборі закінчило 259 випускників, із них 47 учнів відзначені медалями за високі успіхи у навчанні, 39 золотих медалей та 8 срібних медалей. Мер Самбора Юрій ГАМАР запросив розумників у ратушу…

«Підійшов до завершення один з важливих етапів у вашому житті та попереду ще багато цікавого, – відзначив міський голова. – Тож бажаю вам втілити свої заповітні мрії і обрати найкращий шлях. Як би не склалося ваше життя, хотілося б, щоб рідне місто завжди залишалося у серці. Нехай спогади про школу будуть теплими і радісними. А самбіряни пишаються своїми земляками».

Теплі слова привітань і побажань на адресу випускників висловив в.о. начальника відділу освіти Богдан ЛИСЕЙКО та спеціаліст цього ж відділу Лілія ШКАБАРА. Анастасія ГЕНТОШ, голова міського учнівського парламенту подякувала вчителям, батькам за важку працю та побажала успіхів випускникам.

Святковий настрій випускникам створили вокалісти Адріана КІЛЬГАНОВСЬКА та Христина ЧАЙКІВСЬКА. 

Дуже добре, що влада запросила до себе молоду еліту, а було б ще ліпше, якби. закінчивши свої університети, юнаки та дівчата до нас і повернулися.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар