За вкрадених 260 тисяч – 45 тисяч застави!

SambirWZ
360
Пригадуєте, кілька тижнів тому ми писали про те, що майстри в Сприні так будували спортивний майданчик, що зникло кудись більше 250 тисяч гривень, а об’єкт через це замовник – районна влада, досі не прийняли в експлуатацію. Більше того, накликали перевірку.

За справу взялися правоохоронці, а у понеділок стало відомо, що слідчий суддя Галицького районного суду Львова обрав запобіжний захід у вигляді 45 тис. грн. застави ексдиректору ТОВ «Еліт спорт груп». Його підозрюють у заволодінні 263 тис. грн. бюджетних коштів при здійсненні реконструкції спортивного майданчику в Самбірському районі.

На Львівщині у 2017 році фірма здійснювала реконструкцію спортивного майданчика. Підрядник мав виконати роботи за 1,9 млн. грн. до кінця 2017 року. Директором на той момент і до вересня 2020 року був Василь СЕНЧАКОВИЧ. Нині слідство підозрює його у внесенні неправдивих відомостей в акти виконаних робіт щодо вартості спортивного інвентаря та обсягів здійснених робіт по об’єкту. За інформацією слідства,  він заволодів 263 тис. грн. бюджетних коштів.

Прокуратура просила про в п’ять разів вищу за призначену заставу, однак суд, врахувавши доходи підозрюваного, вирішив, що 45 тис. грн. будуть достатніми. Фірма отримала штраф від Антимонопольного комітету України за узгоджену поведінку на тендерах (змову). Протягом останніх двох років товариство не мало державних замовлень, але у 2017-2018 роках активно отримувало перемогу у тендерах на будівництво спортмайданчиків та загалом уклало договорів на суму близько 63 млн. грн.

Печально, що тирять гроші на святому місці, де створювалася УГВР.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар