Задністрівському ролику – майже  4 роки, а виглядає, наче новий

SambirWZ
133
Після статті про бідацьку долю Бережниці, опублікованої у попередньому спецвипуску, нам подякували мешканці… Задністря, бо ми писали про діряву дорогу, що веде від Самбора до Бережниці через їхнє село. Таке враження, що їх тішить все, що нагадує владі про багатостраждальну дорогу.

Якраз у ці дні місцеві мешканці видали у соціальні мережі коротеньке відео про власну боротьбу за ремонт шляху. Біля крамниці зібралися люди і погрожували перекрити трасу. Причому, не ту, що йде через їхнє село, а вічно перевантажений транспортом Ралівський міст. Батьки скаржилися, що діти не можуть нормально дістатися до школи, що рейсові автобуси не хочуть їхати, що таксисти категорично відмовляються їхати тим напрямком. Згадують, скільком чиновникам скаржилися, і печалилися, що ніхто їх не чує. П’ять років на адресу Задністря приходять лише щирі обіцянки… 

Парадокс, панове, у тому, що той ролик був знятий і потрапив у мережу у 2018 році. Ви уявляєте, а й досі звучить і виглядає, як свіжак. Літа минають, а все залишається так, як було. Чесне слово, можна хіба позаздрити тамтешнім селянам, які мають стільки терпіння. Свого часу збирали з хати по 100 гривень, десь брали гравій і тачками розвозили, рівняючи ями. Подекуди діри на дорогах тягнули у глибину 25 сантиметрів. 

Може б ми не писали цього, але одна обставина нам потішила і має потішити людей із Задністря, Бережниці, Кобла. Коли увесь владний учт Самбірщини врочисто відкривав шлях від Садкович до Чернихова, голова РДА Іван ІЛЬЧИШИН сказав, що шлях на Бережницю – його найболючіше питання і, як тільки буде найменша можливість, скерують туди усі зусилля.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар