Західна об’їзна для Самбора: звідки і куди?

SambirWZ
157
Дорожньої радості на наших теренах стало ще більше. Причому, її народження було напрочуд помпезним і ознаменувалося підписанням тристороннього Меморандуму про співпрацю між Самбірською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Службою автомобільних доріг у Львівській області. Поважний документ, що більше нагадує звичайні наміри, підписали Юрій ГАМАР, Максим КОЗИЦЬКИЙ та Олег БЕРЕЗА.

Мова йде про будівництво західноії об’їзної автомобільної дороги Самбора. Служба автодоріг попередньо оцінила проект у понад 50 млн. гривень. Співфінансування місцевого бюджету – 1 млн. гривень, за який виготовлять проєктно-кошторисну документацію.
Для простого обивателя поняття «західна дорога» є доволі невизначеним. Тому у відповідальних працівників ратуші ми з’ясували, звідки і куди вона пролягатиме. Якщо правильно зрозуміли, від будівлі колишнього хлібозаводу повертаємо вправо у бік Біскович, потім десь за Руднею – вліво і потягнемося кілька кілометрів у бік знаменитої Барбарки і роздоріжжя біля Третьої школи. Потік львівського транспорту у принципі обминатиме перевантажений Самбір. Чи ця дорога на часі? Не знаємо, але стратегічно – це було б правильно. До речі, ту об’їзну планували ще за колишньої радянської влади… Як тільки ця новина з’явилася у соціальних мережах, народ, не збагнувши цих благих намірів, справедливо вигукнув: докінчіть вулицю Коновальця, бо доїхати від водоканалу до вулиці Шевченка проблематично і той асфальт, який вистелили з Коновальця до водоканалу «простоює».
Але повернемося до західної об’їзною. Влада підводить під неї і важливу транскордонну складову. Львівська область є дотична до Європейського Союзу. А без якісних головних артерій – доріг, нічого не може відбуватися. Нас переконують, що ця дорога стане частиною траси Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий і мала б стати логічним продовженням нової дороги М-30 Стрий – Ізварино, що йде в обхід великих міст.
У день підписання Меморандуму владна команда з області разом з міською оцінила хід ремонту ще однієї об’їзної – вулиці Промислової.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар