Зараз як почнеться, то не зупиниться?

SambirWZ
168
Окружний адміністративний суд міста Києва скасував розпорядження уряду щодо приєднання прильвівського села Малехів до Львівської ОТГ.

З літа 2020 року Малехівська сільська рада позивалася до Львівської ОДА та уряду про скасування рішень, за якими село Малехів включене до Львівської ОТГ, мотивуючи тим, що такі рішення прийняті без згоди місцевої громади, «що призвело до порушення прав, свобод та законних інтересів позивачів». У результаті, суд погодився з тим, що під час прийняття згаданих рішень було порушено передбачену законом процедуру добровільного об’єднання громад.

Відтак визнав протиправним та скасував розпорядження уряду від 27 травня 2020 року «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області» у частині включення Малехівської територіальної громади Жовківського району до Львівської територіальної громади, пише Захід-нет..

І на наших теренах далеко не усі громади були в захопленні від приєднань. А тепер, дізнавшись про столичне рішення суду, і собі, не виключено, позиватимуться. Такі настрої свого часу панували у Дублянах та Бабино…

Аналітики. Причетні до централізації, кажуть, що рішення суду половинчасте і не дасть Мелехову відділитися. Почекаємо…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар