Жах чадного газу

SambirWZ
129
Страшна трагедія сталася у Сусолові – ввечері перед неділею в оселі знайшли три бездиханні тіла. Фахівці твердять, що біда прийшла через отруєння чадним газом. За повідомленням ДСНС, невидима смерть у дерев’яному житловому будинку спіткала 62-річного власника, його 62-річну дружину та їхнього сина, 1977 року народження.

Місцеві мешканці нам розповіли, що сусіди не бачили потерпілих протягом дня, на телефонні дзвінки не відповідали, тому й вирішили заглянути – шок! Син господарів, кажуть нам, недавно повернувся із заробітків з Києва, грошима планував допомогти своїй дитині… В родині є ще донька, яка мешкає у сусідньому селі, але уже Городоцького району. Поховають потерпілих у рідному Сусолові. Кажуть, тут ще не було похорону відразу з трьома трунами з одного дому.

У Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА уточнили, що будинок був обладнаний газовою плитою ПГ-4 та газовим кухонним вогнищем, які, мабуть, дали збій. Від початку року на Львівщині через отруєння чадним газом госпіталізували 67 людей, серед яких 24 дитини. Померло 10 осіб, з них – двоє дітей.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар