«Зрізав ручною пилою шляхом відокремлення від кореня…»

SambirWZ
149
Турківський суд визнав винним у незаконній порубці лісу у заповідниках або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду непрацюючого місцевого жителя, який зрізав дві смереки.

Чоловік навіть не мав бензопили – видно, щоб галасу в лісі не було, тому стяв дерева ручною пилою. До речі, правоохоронні структури пишуть про це якось аж надто серйозно і, можна сказати, по-науковому: «з метою незаконної порубки лісу, з корисливих мотивів зрізав ручною пилою шляхом відокремлення від кореня два сироростучі дерева породи «Смерека» загальною кубомасою 0,51 м3, чим завдав матеріальну шкоду інтересам держави розміром 2672,00 грн.». Це було у Яблунському лісництві, територія кого належить до Національного природнього парку «Бойківщина».
Між прокурором Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості, за умовами якої підозрюваний повністю визнав свою вину у вказаному в угоді діянні. Суд ухвалив угоду, а відтак селянин отримав позбавлення волі на строк три роки (з іспитовим строком тривалістю один рік). Крім того, суд ухвалив: «застосувати спеціальну конфіскацію ручної пили, яка знаходиться на зберіганні в камері зберігання речових доказів ВП № 2 Самбірського РВП ГУНП у Львівській області, на користь держави». Ну, й добре, держава стала багатшою на одну ручну пилу.
Гадаємо, ця новина буде цінною для мешканців тих сіл, які примикають до сіл, що увійшли у природній заказник «Королівські Бескиди».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар