Ганьба! Ветерани футболу заплатили 6 тисяч гривень за гру на оновленому стадіоні 

SambirWZ
935
Здається, в історії нашої газети та ветеранського футболу ще жодного разу не підносили до розряду першої теми звичайний товариський матч, але тут історія особлива… Річ у тому, що маємо в Самборі талановитого тренера, організатора спорту Петра ГАЛУШКУ. Він не дає спокою тим, кому за шістдесят, і час од часу виводить їх на поле. Щоб створити уболівальникам видовище і не дати кісткам застоятися.

Минулого тижня Петро Петрович запросив ровесників з Луцька. Одразу скажемо, що наші та «Волинь» вирішили не псувати один одному реноме і розійшлися цілком мирно – 1-1. Турнір відбувався на стадіоні імені Лева Броварського за підтримки міської федерації футболу (Петро МОШУМАНСЬКИЙ). 

А далі про те, чому ця замітка заслуговує першої теми. Нам стало відомо, що самбірські ветерани для того, щоб прийняти титулованих гостей на відновленому за бюджетний кошт стадіоні, внесли у касу відділу освіти (споруда на його балансі) 6 тисяч гривень. Панове, за купу літ, відколи пишу про місцевий спорт, таку дурню пишу уперше. Подумати тільки, треба дати немалий гріш задля того, щоб створити уболівальникам та собі свято! Ми попросили прокоментувати ситуацію Петра Галушку, але той категорично відмовився про щось казати, додавши лиш з гіркотою, що «моєї ноги там більше не буде», що «навіть у той бік дивитися не буду». Певна річ, це велика образа для ініціатора змагань. Старші футболісти, які колись захищали кольори самбірського футболу, тепер мусять оплачувати за стадіон тільки тому, що він оновлений? Але ж він не приватний! Можливо, десь у когось заграли амбіції – допускаю, можливо, хтось комусь не догодив і зайшла коса на камінь – вірю, можливо, ще щось незбагненне, але такого цинізму на моїй пам’яті ще не було. Не знаю, чи міський голова Юрій ГАМАР у курсі того, що відбулося, але чомусь дуже хочу, аби якимось чином ті 6 тисяч ветеранам повернули, визнавши ситуацію непорозумінням, і не ганьбилися на увесь футбольний світ. Чесно сказати, навіть найдобірніші матюки будуть ласкавими як на таку ситуацію. 

Кажуть, депутати міськради затвердили платні розцінки за користування стадіоном. Мабуть, це правильно, але якщо це не плановий матч діючої команди, то всі інші, як от товариський матч за участю місцевих ветеранів, тоді як? Кажуть, що то була оплата за «Волинь»… Тоді ще смішніше – хто після такого захоче їхати в Самбір? Виходить: щоб не платити, ветеранам Самбора треба було поділитися поміж собою на дві команди і грати футбол? Може варто таке рішення міськради переглянути?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар