Подія, що зміцнила українсько-польську дружбу

SambirWZ
848
Бісковицька  ТГ Самбірського району від польських друзів отримала дуже бажаний подарунок – обладнаний за всіма вимогами медицини автомобіль «швидкої» допомоги (на знімку).

Такий презент став можливим завдяки ініціативі голови Лановицького відділення товариства польської культури, депутата Самбірської районної ради Валерія Трача та його друзів з польського Любліна. А для перевезення машини «швидкої» було запрошено  голову Бісковицької ТГ Михайла Яремка.

Урочисту церемонію передачі «швидкої» провів  Збігнєв Войцеховський – віце-маршалок Люблінського воєводства. У свою чергу, на знак подяки йому Бісковицький сільський голова Михайло Яремко та презес ТКПЗЛ Валерій Трач вручили торт із польсько-українською символікою.

Представники України також висловили подяку пані Анні Соліс – вчительці польської мови, яка скерована на працю в Україну через ORPEG та була координатором і керувала процесом підготовки передачі машини. Ця подія привернула увагу журналістів  Telewizja Polska, а колеги з люблінських газет взяли інтерв’ю у гостей та господарів.

Відзначалося, що така співпраця в майбутньому принесе багато нових можливостей для подальших контактів та діяльності на загальне благо народів двох братніх країн. Це особливо відчутним є у час зазіхання рф на незалежність і територіальну цілісність України.

Микола ШАРКІВ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар