Вони зробили все для світлого дня перемоги

SambirWZ
1 272
Новітня російська війна, на жаль, видовжує чорний список загиблих захисників України.

У великому смутку, глибокій печалі військові авіатори-вертолітники м. Новий Калинів Самбірського району. На Луганщині в бою з путінськими рашистами загинуло четверо їх бойових побратимів –  Микола Мулярчук, Віктор Панасюк, Максим Шендріков та Павло Попович. Вони любили небо, тепер в його чистому безмежжі будуть у вічному польоті.

З капітаном штурманом-льотчиком вертолітної ланки вертолітної ескадрильї Максимом Шендриковим 1992 р.н. ніжинці попрощалися у Всіхсвятській церкві. У загиблого залишилась дружина та 4-річний син. Побратим Павло Попович спочив у селі Луки Рудківської ОТГ.

Складний шлях пройшов майор Віктор Панасюк. Службу в ЗСУ розпочав у 2010 році. У драматичному 2014 році на Донбасі захищав незалежність України від російської агресії. Там отримав поранення. Коли путінська орда продовжила війну повномасштабним наступом, він знову піднявся в небо, щоб боронити рідну землю від історичного ворога.

Екіпаж бойового вертольоту, в складі якого був майор Віктор Панасюк, виконав, як воно не прикро, свій останній політ… Поховали захисника на Федорівському кладовищі  Володимирської ТГ Волинської області. Його побратим Микола Мулярчук навіки спочив у місті Новий Калинів, в якому служив.

Проводжали героїв-льотчиків і прощалися з ними під звуки оркестру та військових салютів.

Віднедавна непросто жителям Самбора  вимовляти назву міста Золоте, що на Луганщині. Адже воно стало трагічним для Руслана Шкимби – знаного ветерана спорту, який неодноразово гідно захищав честь міста у турнірах з баскетболу, легкої атлетики, плавання, армспорту та мав чималі здобутки. Рудки втратили Ростислава Мазура, Він у бою з окупантами загинув 28 квітня, а 26 квітня побратими вітали його з двадцять другим днем народження…

Усі, як повітря, прагнемо перемоги над рашистами. Її наші воїни наближають  ціною власного життя щодня, щотижня. Ця дорога стає коротшою і коротшою. Бо українці  обстоюють свою свободу.

Микола СЕНЕЙКО.

На знімках: загиблий самбірчанин Руслан Шкимба; фрагменти похорону військових авіаторів.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар