Герої  потребують нашої пам’яті

SambirWZ
780
Зустріч з родинами загиблих учасників російсько-української війни.

Під керівництвом першого заступника начальника Самбірської районної військової адміністрації Віктора Турика відбулась зустріч  працівників соціальних служб із рідними загиблих на російсько-українській війні. Багато уваги було приділено вирішенню соціальних питань. Працівники відповідних служб їх врахували та надали на них відповіді з посиланням на чинне законодавство України.

У свою чергу керівник ГО «Самбірська спілка учасників АТО» Володимир Юричко торкнувся питання підготовки до гідного вшанування у всіх населених пунктах району пам’яті Героїв різних поколінь. Воно відзначатиметься в другій половині травня.

«День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, – сказав Володимир Юричко. – Це свято величі духу наших вояків – борців за волю Батьківщини  та є символом незборимості нації».

Відзначення Дня Героя заплановано на 21 травня. Для цього буде розроблена програма. Відтак у містах і селах Самбірщини цього дня відбудеться низка заходів.

Надія АРАБСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар