Трапеза для бідних

SambirWZ
314
Минулий четвер у Самборі мав стати днем милосердя до бідних. Настоятель церкви святого Пантелеймона Тарас РИСЕЙ вирішив з допомогою небайдужих готувати вечері для тих, хто опинився у скруті. Планував прийти на першу акцію і наш репортер, але в останню хвилину передумав – а раптом нужденні будуть соромитися, що потраплять в газету, відчуватимуть дискомфорт від сторонніх? Тому залишив собі право поспілкуватися зі священником уже після всього.

МИНУЛОГО четверга прийшло з десяток людей, разом помолилися, поспілкувалася, а потім була трапеза, роздавали одяг, продукти та медикаменти. Отець Рисей розповів, що серед відвідувачів його увагу привернули дві охайно вдягнені бабусі, які чемно чекали своєї черги. Ні, вони не хотіли їсти. Їм просто потрібно було отримати продукти, щоб приготувати трапезу вдома. В однієї – важко хворіє син… І власне далі отець Тарас підтвердив і ті наші перші сумніви на тему власної присутності: є люди, яким справді важко жити, але вони ніколи не прийдуть поїсти через людський сором, чи фізичну неміч. І вирішили благодійники, що можуть кожного тижня навідуватися до них самі. але для цього потрібно ще більше допомоги небайдужих. Напишіть мені, каже отець Тарас у «приват Fb», або на вайбер (т.0974759204) ім’я, прізвище, телефон і адресу проживання тих осіб, які потребують сьогодні матеріальної допомоги (збережемо в таємниці від інших). Священник має списки людей, які потребують помочі, з міської ради, але думає собі, що цей список не завжди реальний, а цікавлять самотні пенсіонери, сироти, убогі вдови-вдівці, неповносправні особи, люди, які всі гроші видають на лікування важких недуг… Подаємо реквізити для тих, хто хотів би допомогти ініціативі о.Рисея: 5168755428025411 (не забувайте писати призначення: «НА ВЕЧЕРЮ ДЛЯ БІДНИХ»).

Наша редакція запропонувала і свої послуги. Готові щотижня друкувати прізвища жертводавців заради того, що хтось знайде у списку свого знайомого і теж, щоб гірше не виглядати, захоче допомогти бідним. Але отець Тарас має свій погляд на таку ідею: «Ні, списку не буде, бо… Господь сказав: «Нехай ліва рука не знає, що робить права!» Мене б не зрозуміли самі жертводавці! Не хочуть слави людської. Все Христа ради! Та для добра ближніх! Нехай інших мотивує сама інформація про таке служіння при храмі!»

Роман ІВАНЧУК.

Фото: http://zdorovia.ugcc.org.ua

Вас це може зацікавити

Залишити комментар