У Рудках новий спортивний майданчик

SambirWZ
66
У м. Рудки на площі Відродження встановлено новий спортивний майданчик з набором сучасного тренажерного обладнання.

Працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Рудківської міської ради провели відповідну підготовчу роботу, щоб такий важливий об’єкт з’явився  і запрацював на центральній території  громади. Він потрібний для організації оздоровчої рухової активності мешканців, зниження захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя, зокрема, молоді, профілактики різних недуг.

Зазначимо, що управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації виділено кошти на закупівлю тренажерного обладнання для м. Рудки. Це зроблено на виконання Указу Президента України від 17 грудня 2020 року «Про започаткування соціального проекту «Активні парки» – локації здорової України» та відповідно до Положення про фізкультурно-оздоровчі заходи, передбачених Комплексною програмою розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки.

Такою можливістю скористалася влада Рудок. Біля кожного тренажера встановлено інформаційний стенд, а також навігаційні матеріали з QR – кодами. 

Чимало юних рудківчан та з навколишніх сіл мають можливість користуватися  тренажерним обладнанням. Качаючи свої м’язи, цим вони пропагують здоровий спосіб життя.

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар