З пляшкою на поліцейського

SambirWZ
162
Давно на наших теренах такого не було. Місцеві мирно уживалися з представниками кавказьких національностей, які у нас оселилися, а тут щось прорвало… Більше того, наші земляки шанують людей у формі, а тут кавказці на них кидаються з розбитою пляшкою. Читайте офіційне повідомлення поліцейських:

“До чергової частини Управління поліції охорони у Львівській області надійшло повідомлення про те, що близько 02.00 в с. Бабино троє невідомих осіб нанесли тілесні ушкодження поліцейському.
Як зазначається, капрал поліції поліцейський взводу №1 батальйону №2 управління поліції охорони у Львівської області, 1999 р.н., перебуваючи поза службою (знаходиться у черговій відпусті) повідомив, що у кафе-барі ПП «ТРАЧ» виник конфлікт із невідомими особами кавказької національності, працівник поліції охорони намагався припинити бійку в ході чого отримав удар по голові та шиї скляною пляшкою.
Кривдника затримали та доставили в медичний заклад для проведення медичного огляду. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар