Знову на московію?

SambirWZ
353
Дива творяться на восьмому році війни з Росією, сказав нашим репортерам один з місцевих фермерів, хоча ми не відразу збагнули, чому наш мирний хлібороб ударив на сполох. Пам’ятаєте, ті довоєнні часи, коли наші заробітчани збриділи собі московію і змінили вектор праці. Перестали їздити до північної сусідки і подалися до ближчих чехів і поляків. Так ось, часи повертаються…

Двадцять молодих односельців одного весняного дня найняли собі буса і поїхали на заробітки в Москву. І це з нашого свідомого Галицького краю – не вгамовувався фермер. Деякі з них працювали у його фермерському господарстві. Скажімо, будівельникам у день він платив по 800 гривень. Тепер сам дивується: невже така сума на рідній землі замала? І додав насамкінець, мовляв, скільки нашим людям не плати, все одно в московію втечуть.
Здається, це тема для роздумів…

До теми…

Найвища середня зарплата у штатних працівників Яворівського району – 12 452 грн. На другому місці Червоноградський – 11 493грн. Самбірський район потрапив у «золоту серединку» з показником у 10,2 – 10,8 тисяч гривень. Хоч середня зарплата явно не показник достатку для усіх. Просто хтось отримує захмарно, а хтось мізер, а ділять на усіх. Ми використали дані обласної статистики.

Роман ПОГОНИЧ.

Фото: dw.com

Вас це може зацікавити

Залишити комментар