Навіщо було «мінувати» вокзал о шостій ранку?

SambirWZ
212

П’ятницю зі самого ранку мені «розбудив» дзвінок від знайомого: в Самборі замінували залізничний вокзал, а кореспондент спить… Людей боронили від близькості з приміщенням, але паніки нема… Ми встигли заспокоїти чоловіка: мінування, радше всього, віртуальне. У нас же є немало ідіотів, яким такі розваги додають гарного настрою. Уже за кілька годин міська рада повідомила, що факт такий є, просять зберігати спокій до 11.00. Після цього були й інші повідомлення типу: поліцейські обстежили приміщення вокзалу, прилеглу територію – вибухонебезпечних чи підозрілих предметів не виявили.

ПОВІДОМЛЕННЯ про вибу-хівку, закладену у будівлі залізничного вокзалу, надійшло того дня близько шостої години ранку на електронну пошту ДСНС. Не виключено, що у правоохоронців виробився певний імунітет до таких новин, але все одно перевіряти треба… На місці події працювали слідчо-оперативна група, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи та фахівці інших служб. З приміщення евакуювали п’ятеро осіб… Це відразу виглядало, як дурнуваті жарти, бо якби хтось насправді хотів теракту, то конче не о шостій ранку, коли всі ще сплять, і не для того, щоб перелякати п’ять осіб, яких евакуювали. Досвід інших міст показує, що «мінувальників» поліція знаходить, а суд дає чи то штрафи, чи то реальні або умовні терміни ув’язнення. Гадаємо, і з самбірським «підривником» все буде так, як велить закон. Конче в поліції є свої хакери.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, відкрили кримінальне провадження за статтями про  завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Востаннє, якщо нам зраджує пам’ять, а вона не зраджує, «мінували» Новокалинівську школу. Але там дуже швидко у всьому розібралися. Учень у день контрольної хотів сачканути, але щоб надати бажанню цікавішого звучання, зателефонував з мобільного про те, що рідний заклад таїть небезпеку…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар