Самбірщина може мати власну курортну зону з нафтусею та боржомі

SambirWZ
1 301
Якщо так станеться, то в майбутньому, щоб попити цілющі води, скріпити здоров’я, можна буде їздити в гірське прикарпатське  село Смеречка.  

Одразу скептиків можемо заспокоїти, бо це вже не чиєсь захмарне бажання. Для майбутньої курортної зони «Смерічка», що на території  Стрілківської сільської ради,  зроблено важливий перший крок. Отриманий  гідрогеологічний висновок підтверджує, що на цій ділянці справді виявлено мінеральні води «Нафтуся» і «Боржомі».

Сільська рада пішла далі. Вона визначила площу, вже підготувала документи для розроблення детального плану території земельної ділянки курортної зони «Смеречка». Відтак відбувся тендер.  

– Про курортну зону в Смеречці говорять не один рік. Але одних слів замало, потрібно докласти зусилля, щоб добру справу та цікавий задум зрушити з місця. Ще у липні ми звернулися до Самбірської райдержадміністрації щодо надання дозволу на виготовлення проекту детального плану території земельної ділянки курортної зони «Смеречка». Приємно, що до нас дослухалися і в серпні голова Львівської ОДА Макисм Козицький видав розпорядження, щоб надати нам субвенцію у розмірі 200 тисяч гривень для розроблення детального плану території земельної ділянки курортної зони , – розповів  голова Стрілківської ТГ Микола Дрозд.

Відповідно до планування курортної зони, у Смеречці мають бути: готелі, літній театр, басейн, ресторан з адміністративними приміщеннями загального призначення, курортний, спортивний зали, кювет, спортивні майданчики, автостоянка, стоянка туристичних автобусів, декоративне озеро, свердловини мінеральних вод.

– Для нашої сільської територіальної громади,  – поділився її голова Микола Дрозд, – дуже важливо, що відбувся тендер. Він дасть поштовх до подальших кроків. Після цього, як матимемо готову містобудівну документацію, розробимо інвестиційно-привабливий проєкт “Курортна зона “Смеречка” та на нього оголосимо тендер. 

Всі великі справи починаються з наміру та планів. Якщо щось зароджується, то і колись завершується. Потім настає бажаний розвиток.

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар