Самбірська Феміда звільнила від покарання львівського професора…

SambirWZ
341

Самбірський міськрайонний суд визнав винним у вчиненні смертельної ДТП поблизу Рудок професора Національного лісотехнічного університету Григорія КРИНИЦЬКОГО. Однак, суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном у один рік, пише сайт Захід.нет.

А ВСЕ розпочиналося з того, що наприкінці травня 2020 року 76-річний Григорій Криницький їхав за кермом авто Skoda Fabia, звертав на другорядну дорогу і не надав переваги у русі авто Daewoo Sens та спричинив аварію. Як наслідок, 65-річний водій та пасажирка Daewoo Sens отримали тілесні ушкодження. Водій, на жаль, помер.

Григорій Криницький є професором Національного лісотехнічного університету, завідувачем кафедри лісівництва, доктором біологічних наук. У судовому засіданні він визнав свою провину та щиро розкаявся, родичі потерпілого не наполягали не обранні йому суворого покарання.

Григорія Криницького визнали винним у вчиненні смертельної ДТП та призначили 3,5 роки тюрми. Проте, суддя звільнив його від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну. Протягом цього часу він має періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця праці чи житла. Крім того, суд не позбавив його водійських прав, мотивуючи тим, що чоловікові треба добиратися до місця праці та до дружини з групою інвалідності.

Роман ПОГОНИЧ.

Фото. sb.lv.court.gov.ua

Вас це може зацікавити

Залишити комментар