Треба було дітьми з Корничами поділитися…

SambirWZ
291
Тема болюча і не реагувати на неї не можна. Закрилася ще одна школа – Корницька, і на це була воля депутатів Новокалинівської міської ради. а перед тим і воля самих батьків… От тільки активісти, які не сприймають діяльність міського голови Богдана Юзв’яка та його команди, б’ють на сполох.

Процитуємо активістів: «Сьогодні відбулося засідання комісії з питань депутатської етики, в справах освіти, культури, охорони здоров’я. В порядку денному було декілька питань. Одним із найважливіших, вважаю, розгляд листа Відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради про припинення діяльності Корницької школи.
Виступила начальник відділу освіти А.В.КОВТАЛЮК, яка сказала, що відбувалися зустрічі з батьками та колективом даної школи. Станом на 7 червня, у даній школі відсутні діти, оскільки батьки забрали особові справи своїх дітей у найближчі навчальні заклади, таким чином самі закрили школу. Демографічна ситуація незадовільна, а як інакше…
Троє із чотирьох членів підтримали дану пропозицію. Як мені відомо, батьки та жителі були проти закриття школи. 2 липня о 10 год. відбудеться сесія, на якій депутати своїм рішенням визначать подальшу долю школи. Чому так відбувається? Як далі буде? Яка подальша доля чудової будівлі школи? Хто винен?»
Не знаємо, чи корницькі люди приїжджали, але рішення таки прийняли – школи не буде. Як розповіла нам секретар ради Ярослава КАРКАЧ, було півтора десятка дітей, але пішли в інші школи. Як відомо, держава не фінансує ті заклади освіти, у яких є менше 25 дітей. Демографічна ситуація справді препаскудна, але парадокс у тому, що тенденції до поліпшення нема. Молоді люди покидають села і народжувати там нікому. Хто у цьому винен? Можна звинувачувати у всіх проблемах усіх попередників, які були при владі і довели села до безлюддя, але це все одного що фіги комусь у спину тицяти. А от яка подальша доля чудового приміщення школи, вирішувати у громадах.
Якщо новокалинівським активістам не подобається те, що депутати прийняли таке радикальне рішення, ну то треба було, щоб Новий Калинів поділився з Корничами школярами. Глупа порада, але іншої ми придумати не могли. Панове, будемо морально готуватися до того, що у найближчі роки й інші малі школи опиняться там, де нині Корницька.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар