За два тижні кількість вакцинованих від ковіду зросла, але це не підстава для втіхи

SambirWZ
269
Якщо колись ми регулярно повідомляли вам статистику захворювань на ковід, а цифри були жахливі, то тепер змушені наводити іншу статистику – стан вакцинації, і допомогла нам у цьому керівник лабораторного центру Надія ШПАК.

За її словами, вакцинація на наших теренах розпочалася 6 березня. Першими отримали щеплення медики Самбірської інфекційної лікарні та Рудківського шпиталю. Станом на понеділок, вакцинацію пройшли 8249 осіб, з них 2074 – повторно. Чи це добрий показник, перепитали ми у Надії Петрівні, і почули у відповідь, що тижнів два тому велика Самбірщина була на останньому місці в області, а зараз на п’ятому – це не найкращий показник. Є національний план вакцинації, відбулися дві селекторні наради, які проводили на рівні заступників голова ЛОДА, а відтак альтернативи вакцинації ніде у світі не придумали. Так чи інакше, а цей процес треба пройти і кожен мав би над цим задуматися, зважаючи на те, які важкі наслідки приніс нам ковід.
Перший заступник голови Самбірської РДА Віктор ТУРИК видав доручення про те, що голови ТГ несуть персональну відповідальність за темпи щеплення. Найгірше, зазначила пані Шпак, процес триває у Боринській та Турківській ТГ. Можна зрозуміти горян, бо там ковід наслідив найменше, але це не означає, що не треба провадити вакцинацію. Чому вкрай незадовільними темпами триває акція у Бісковицькій територіальній громаді – ніби й люди свідомі… І Добромильська теж пасе задніх. А от найкраще налаштована робота у Старосамбірському первинному центрі (керівник Марта ГАЛЕВИЧ) та Самбірському міському (Андрій БОБАК).
На території Самбірського району відкрили 13 пунктів щеплення.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар