ФК «Самбір» має шанс добратися до Другої ліги

SambirWZ
119
Цьогоріч футбольний клуб «Самбір», який виступає у Прем’єр-лізі Львівської області, повністю переформатувався: суттєво оновився склад команди, на тренерський місток прийшов досвідчений Олександр СТАХІВ. Він розповів про завдання колективу на цей сезон, масштабну реконструкцію домашнього стадіону та наміри самбірців виступати в чемпіонаті України серед аматорів.

-Пане Олександре, ви очолили самбірську команду перед стартом сезону. Хто запросив вас, які завдання поставило керівництво футбольного клубу?
-У «Самбір» мене запросив міський голова Юрій Гамар. Наразі в нас одне завдання – сформувати команду й готувати її до виступів на професіональному рівні.
-Хто вам допомагає?
-До тренерського штабу «Самбора» входить відомий у Львівській області футболіст Ігор Леськів. Його професійний досвід допомагає команді.
-Як побудовані тренування команди, на чому найчастіше робите акценти?
-Тренування «Самбора» відбуваються як у професіональних командах – щодня. Цього сезону ми найбільше працюємо над тактикою, аби молоді гравці якнайшвидше починали розуміти гру. Значну увагу приділяємо техніці, оскільки зараз у команди відчуваються проблеми в технічному плані. Наразі важко працювати над фізичними якостями гравців через складний календар матчів.
-У цьогорічному чемпіонаті Львівщини «Самбір» уже зіграв 7 ігор. Наскільки ви задоволені своєї команди? Чого, на вашу думку, не вистачає?
-Не вистачає насамперед стабільності молодим гравцям, тактичних навичок. Є проблеми із захистом. Сподіваюся, наша команда стане зігранішою.
-Через масштабну реконструкцію самбірського міського стадіону імені Лева Броварського «Самбір» змушений грати на виїзді. Вочевидь, команді не вистачає підтримки 12-го гравця?
-Відкриття стадіону заплановане на 16-те червня. Воно має відбутися за участі ветеранів київського «Динамо». В Самборі люди дуже люблять футбол, за два місяці роботи в цьому місті я це відчув. Тому впевнений, що, коли повернемося на рідний стадіон, трибуни будуть заповнені вщерть.
-Несподіванкою є бажання «Самбора» грати в чемпіонаті України серед аматорів. Чия це ідея і чи не важко буде поєднувати виступи на «аматорах» і в чемпіонаті Львівської області?
-Ідея моя, а Юрій Гамар її підтримав. Я прийшов у «Самбір» лише для цього. На такому стадіоні, який у нас є, грати тільки в області – мало. Як мінімум, на стадіоні імені Лева Броварського «Самбір» має грати у Другій лізі України.
В місті все для цього є: дитячо-юнацька спортивна школа, жіноча команда, інфраструктура відповідає вимогам Професіональної футбольної ліги України. Тому, я вважаю, що «Самбір» має рухатися вперед. Старатимемося поєднувати всеукраїнську аматорську лігу та чемпіонат області. Звичайно, буде складно, але це нам під силу.
-В цьому контексті, чи планує «Самбір» підсилитися, запросити досвідчених гравців? 
-Певна річ, ми будемо підсилюватися. До недавнього часу в «Самборі» була непроста ситуація. Ні для кого не таємниця, що до мого приходу до самбірського клубу були борги, багато невирішених питань в організаційному плані. Але зараз зі всебічною допомогою міського голови в Самборі покращується спортивна інфраструктура, тому крок за кроком будемо рухатися до другої ліги України!

Олег НАПАДІЙ, спеціально

для Львівської Асоціації футболу.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар