Селфі на цистерні

SambirWZ
478
Чому підлітки вільно почувають себе на території залізниці?
Надзвичайна пригода трапилася на станції «Самбір». Колійовці, побачивши, що на цистерні з бензином лежить дівчина, негайно викликали рятувальників. Енергетики відімкнули електропостачання високовольтної лінії, а вже тоді рятувальники, озброївшись драбиною, мотузкою та твердими ношами, полізли туди ж, зафіксували дівчину і обережно зняли на землю, передали медикам.

Заступник начальника 12-ї державної пожежно-рятувальної служби м. Самбора Назар Гаргай розповів нам, що 14-річна дівчина була у шоковому стані. Розпитувати у неї, навіщо туди вилізла, було некоректно. Але, за словами пана офіцера, 80 випадків таких трагедій в Україні стається лише тому, що підлітки заради власного самоутвердження чи розваг роблять селфі у надзвичайних ситуаціях… Інших пояснень, навіщо туди лізла, годі придумати. Дівчину шпиталізували в реанімаційне відділення Самбірської центральної лікарні у стані середнього ступеня важкості. Головний лікар Богдан Марчук наступного дня повідомив нам, що стан потерпілої нормалізувався. Має незначні опіки, бо потрапила у зону дії енергетичної дуги… Її просто Господь врятував, підкреслив доктор, і попросив юних відчайдух не ризикувати життям заради розваг, бо не завжди все закінчується так добре, як цього разу. 

…Коли я ще був малим, то збирався гурт хлопчаків і ми дружно ходили дивитися, як їздять поїзди. Це було цікаво. Але нас звідти виганяли станційні працівники, бо залізниця була зоною високого рівня небезпеки і без супроводу дорослих не можна було там знаходитися. Видно, тепер інші часи і зона небезпеки перестала такою бути. 

Ще одне, кілька місяців тому наша газета на прохання мешканців Ваньович написала замітку про те, що купу років в селі на станції стоять порожні цистерни, ржавіють, пропадають і стають місцем розваг для дітей та місцем праці заготівельників металу. Не знаємо, а раптом там також дуга від високовольтної лінії? Ваньовичі нам подякували за небайдужість до проблеми, зокрема, проблеми збереження державного майна. А колійовці не зреагували зовсім ніяк. Ми б хотіли, щоб цю замітку керівники залізниці вважали офіційним запитом.  

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар