У Старому Самборі чоловік  електрошокером паралізував собаку

SambirWZ
125
Прикрий інцидент трапився в мікрорайоні Високого замку. Місцевий чоловік кілька разів вдарив електрошокером собаку. Так, буцімто, захищав свого сина від хижого нападника.

«Діти бавились собі у дворі. До них прибився молодий собака. Це змішана порода вівчарки з дворовим псом. Доволі великий, але зовсім не агресивний. Малі розповідали, що тварина гралася з ними. Стрибала. І якось, в процесі гри, передніми лапами вистрибнула одному із хлопчаків на плечі. Ніяких травм дитина не отримала. Можливо десь трохи налякалась. Малий розповів про це татові – Ігорю Б. (з етичних міркувань прізвище не називаємо, – ред.). Так той взяв електрошокер і пішов за псом. Знайшов тварину і на очах у дітей кілька разів вдарив його струмом», – розповідає місцева мешканка, зоозахисниця Наталія Іваницька.

Жінка каже, собаку від дій електрошокера паралізувало. Він впав, бився в конвульсіях. В цей момент на нього ще й наїхала машина та придавила тварині хвоста.

«Діти та люди, які були поруч, кинулися на допомогу тварині, викликали волонтерів. Пес був дуже втомлений. За що над ним так познущався чоловік? Самі діти просили його такого не робити, адже собака не вела себе агресивно і не кидалась на хлопчика, а просто бавилась. Зі слів жінки, зараз постраждалого пса забрала до себе місцева сім’я, яка живе у військовому містечку. Тварину будуть ще обстежувати ветеринари, пише Львівська Мануфактура новин.

Роман ПОГОНИЧ. 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар