Винуватцю смертельної ДТП – два роки умовного терміну

SambirWZ
154
Самбірський міськрайонний суд визнав винним у вчиненні смертельної ДТП 63-річного місцевого мешканця. Йому призначили чотири роки тюрми, однак звільнили від відбування покарання з умовним терміном.

Як вказано у вироку суду, наприкінці жовтня минулого року чоловік керував авто Toyota Avensis та на вул. Степана Бандери у Самборі збив 59-річного пішохода. Після ДТП водій втік з місця події, а чоловік від отриманих травм одразу помер. Правоохоронці встановили, що 63-річний самбірчанин керував авто з перевищенням швидкості. У суді він визнав свою провину та пояснив, що покинув місце аварії, бо злякався. Винуватець ДТП також зазначив, що через якийсь час сам звернувся у поліцію і повідомив про аварію. Зізнався, що відшкодував матеріальні збитки сестрі загиблого.
Дослідивши матеріали справи, суддя Ігор ПАШИНСЬКИЙ визнав 63-річного самбірянина винним у вчиненні смертельної ДТП та призначив покарання у вигляді чотирьох років тюрми. Однак суд звільнив його від відбування цього покарання, встановивши два роки іспитового терміну.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар