Не давайте поліцейським хабар – дешевше обійдеться…

SambirWZ
168
Не все купується, не все продається – доводять правоохоронці… Пан Ш. мешканець села Кіндратів тепер Самбірського району, потрапив у халепу. Працівники сектору реагування патрульної поліції №2 Турківського відділення поліції Симбірського відділу запросили його в службовий автомобіль для складання матеріалів про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Але, щоб порятувати власне реноме та уникнути протоколу, вирішив дати хабара – 100 євро, начальнику СРПП № 2 Турківського ВП Ігорю ЯВОРСЬКОМУ. Гроші поклав між передніми пасажирським сидінням та сидінням водія біля ручного гальма. Від отримання неправомірної вигоди пан Яворський відмовився.
Суд проаналізував показання обвинуваченого, позиції захисника-адвоката, прокурора, докази досудового розслідування і визнав пана Ш. винним у дачі хабара. Обвинувачений має понести кримінальну відповідальність… Була затверджена угода про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим за участі захисника-адвоката. Водночас обвинувачений звернувся до суду із клопотанням про затвердження угоди. Суд затвердив її, сторони погодилися і винуватець тепер має сплатити тисячу неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Купюру номіналом 100 Євро конфіскували, стягнули з правопорушника у користь держави витрати на залучення експерта – 2778,48грн.

Іван ГУЧОК. В.о. начальника Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар