Або повертайте Оксану Цимбрилу, або науку не розпочинаємо

SambirWZ
39

Або повертайте Оксану Цимбрилу, або науку не розпочинаємо

Ми кілька разів піднімали тему Самбірської школи-ліцею імені Андрія Струся. Тема, треба сказати, здійняла багато галасу і дійшла до суду.

НАПРИКНІЦІ навчального року в заклад прийшла поважна комісія з ратуші та відділу освіти і побачила, що вчителі накрили собі скромний стіл, а перевіряльники потім знайшли у шафі дві нерозкриті пляшки спиртного.  Аби директорку не звинуватили в пиятиці, вона алярмово здала кров на аналіз – твереза. Однак відділу освіти це не завадило звільнити Оксану Цимбрилу з посади за… аморальність. Директорка подала до суду, який досі не прийняв відповідне рішення – або поновити її на посаді, або погодитися з наказом про звільнення і заборону вчителювати.

Батьки учнів та педагоги, відстоюючи Оксану Миколаївну, тричі  писали звернення у різні інстанції, звідки отримали не стільки відповіді, скільки відписки, які зовсім не влаштовують  авторів. Останнє звернення до влади, у тому числі і освітянської, стосувалося погроз не розпочати навчальний рік, якщо Оксану Цимбрилу не повернуть у навчальний заклад. Ми пробували зв’язатися з керівницею відділу освіти Любою Войтко, але не пощастило. Як будуть розвиватися події у школі-ліцеї, чи дотримаються батьки і вчителі своєї погрози, розповімо уже наступного разу. Про це поінформований голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, який, мабуть, розуміє, що блокування навчального процесу  – грандіозний скандал.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити