Факти тижня

SambirWZ
556

Рік Сагайдачного 

На Львівщині 2022 рік можуть проголосити роком гетьмана війська запорізького Петра Конашевича-Сагайдачного – нашого земляка, родака із Кульчиць Самбірського району. Рішення планують прийняти з нагоди відзначення 400-річчя від дня народження гетьмана.

Відпочинковий табір Хирова

Відбувся заїзд дітей у табір відпочинку, оздоровлення і патріотичного виховання дітей та молоді «Соколятко» (ТОВ «Лаяр Сіті»), що у м. Хирів.

Тут проживають, навчаються і відпочиває 29 дітей із Львівської та Закарпатської областей.  Напередодні заїзду дітей перший заступник голови Самбірської РДА Віктор Турик та члени робочої групи перевірили готовність табору до оздоровлення юних. Зробленим були задоволені. 

Юрій Доскіч – член комісії

На сесії Львівської обласної ради її депутат Юрій Доскіч із колегами з інших фракцій увійшов до складу створеної контрольної депутатської комісії.

За його словами, депутатська комісія аналізуватиме дотримання умов Меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання населенню теплової енергії та гарячої води.

Найбільше виділили медикам

Майже 150 млн. грн. додатково обласна рада скерувала на фінансування завершення  розпочатих в громадах проектів і вирішення першочергових питань різних сфер Львівщини.

З передбачуваної суми найбільше – 88 млн. грн. невдовзі надійдуть для охоронців здоров’я. Цим медики зможуть «залатати» певні фінансові борги. 

Для ідеальної картинки

Закон про деолігархізацію спрямований на приборкання МЕДІА та створення ідеальної картинки про Зеленського. Так сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

Неприпустимо, вважає вона, сьогодні повторювати найгірші практики часів Медведчука і Януковича та примушувати журналістів вихваляти президента.  

Вас це може зацікавити

Залишити комментар