Купіть собі «Бойківчанку»!

SambirWZ
578
Львівська обласна рада доповнила перелік об’єктів на приватизацію у поточному році. На аукціон виставлять дитячий оздоровчий заклад «Бойківчанка», що в селі Розлуч. «За» проголосували 50 депутатів.

«З аукціону продадуть комплекс будівель (корпуси, спортзал, котельню, гараж) на вул. Івана Франка, 14 загальною площею понад 900 кв. м. На території оздоровчої бази є артезіанська свердловина, яку продадуть разом із рештою майна», – йдеться у рішенні.

Кілька років тому Турківська райрада зверталася до Львівської облради з проханням передати відпочинкову базу з обласної у районну власність. Планували відновити її функціонування, однак обласні депутати не підтримали такого рішення.

Приміщення колишньої дитячої спортивно-оздоровчої гірськолижної бази «Бойківчанка» належить до власності Львівської облради та перебуває на балансі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Споруди не використовуються понад 10 років. Раніше там проводили спортивні змагання обласного і районного рівнів, у літній період влаштовували організований відпочинок дітей.

Пишемо про це, бо може хтось із наших олігархів придбає споруди – ну, щоб не якісь там заїжджі… Досвід показує, що і серед наших є грошовиті пани. Недавно аптечні склади у Львові придбала донька одного з аграрних підприємців за 30 мільйонів гривень. То якщо ми свій бізнес можемо розвивати в обласному центрі, то невже не можна піти в другий бік у гори?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар