Факти тижня

SambirWZ
542

Визнало ЮНЕСКО 

Народився 299 літ тому, але живий досі: 3 грудня 1722 року світ божий побачив хлопчика, якого виколисали як Григорій Сковорода. 

Не всі, мабуть, замислювалися, що цьому хлопчику в майбутньому суджено буде стати визначним українським філософом, поетом, богословом, мислителем, ключовим українським культурним діячем XVIII ст.

ЮНЕСКО визнало Григорія Сковороду одним з п’яти найвидатніших мудреців Людства.

Два молодіжні центри

Минулого тижня другий урочисто з участю керівництва ТГ, гостей та молоді відкрито при Народному домі с. Луки. 

Реалізація цього проекту стало можливою завдяки фінансовій допомозі 100 тис. грн.. аграрної  Компанії “Контінентал Фармерз Груп”, яка господарює, орендуючи землі на території Рудківської ТГ.

Дещо раніше подібний молодіжний центр запрацював у самих Рудках. 

Своя стратегія розвитку

Самбірська міська громада розробить власну стратегію розвитку. Завдяки неї вдається виявити сильні сторони, які варто застосовувати, щоб досягти успіху.

Розробити проект підтримки змін у громаді  допоможуть фахівці – експерти «ULEAD з Європою». З ними у ратуші відбулася он-лайн зустріч.  

На Львівщині обрано чотири громади, яким експерти «ULEAD з Європою» допомагатимуть розробити стратегії розвитку. В тому числі й Самбірська. 

100 тис. грн. за найвищий бал 

30 цьогорічних випускників шкіл, які отримали найвищі бали на ЗНО, від Верховної Ради України отримають премію по 100 тис грн. Семеро з них – студенти львівських вишів.

Відповідну постанову прийняла Верховна Рада. Грошова  премію надаватиметься випускникам, які на ЗНО з чотирьох і більше навчальних предметів отримали не менше 790 балів, у тому числі з одного з них 200 балів. 

Цьогоріч із 30 таких випускників  7 навчаються у львів-ських вишах.

Для нової школи

Питання нової української школи було і залишається пріоритетним для Добромильської громади.

З цією метою міською радою придбано 15 комплектів комп’ютерного обладнання, дидактичні матеріали та одномісні парти зі стільцями. Використано кошти державної субвенції – 90 відсотків та 10% до повної вартості додано з бюджету громади.  

Вас це може зацікавити

Залишити комментар