Вимушена зупинка

SambirWZ
44

Вимушена зупинка

Прикордонники вкотре затримали іноземця неподалік кордону з Польщею. Про рух невідомої особи в бік державного кордону проінформував дільничний інспектор відділу «Смільниця». На місце події прибула група реагування, яка затримала й порушника – громадянин Туреччини, 1974 року народження. При собі мав лише водійські права та наплічник, у якому були одяг та взуття. Мандрівник вирішив в обхід пункту пропуску потрапити в одну з країн ЄС. До мети було так близько…

У ніч на неділю четверо громадян Туреччини, ймовірно, намагалися перетнути польсько-український кордон незаконно. Прикордонники з’ясували, що чоловіки прилетіли до Києва 12 грудня, а вже вночі намагалися потрапити до Польщі. Завидна швидкість, мабуть, без сторонньої помочі не обійшлося – але то наші здогадки.

Так ось, стражі порядку з відділення «Мігово» зупинили автомобіль марки «Джилі», в якому знаходився водій та четверо пасажирів. Чоловіки не могли чітко вказати мету та маршрут свого прямування, розповів заступник начальника відділення «Мігово» лейтенант Дмитро Кульба. Пасажирами автівки згодом виявилися громадяни Туреччини – 18, 21, 22 та 25 років. А перевозив їх на автомобілі київської реєстрації 30-річний громадянин Азербайджану, який мав посвідку на тимчасове проживання в Україні.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити