Грип канікули подарував

SambirWZ
206

Грип канікули подарував

З понеділка дітвора Самбора не пішла у школи, бо грип. В ратуші, коли йшли на таке рішення, вислухали аргументи медиків.

За їхніми даними, СШ № 10, спеціалізована школа № 8, гімназія, мали понад 20 відсотків хворих учнів. Наближалися до цього порогу ще кілька закладів. Заслабли і педагоги… Про різке зростання кількості пацієнтів доповіла завідуюча амбулаторії № 3 Лілія Юричко. За її словами, лише за останні три дні поставили 41 діагноз «грип» серед пацієнтів дитячої поліклініки. А попереднього тижня не було жодного… Все це дало змогу ударити на сполох і оголосити тижневий карантин. І це правильно – інфекційну хворобу ліпше випереджувати, ніж потім масово лікувати дорогими медикаментами.

Коли замітка була готова до друку, стало відомо, що в Самборі захворіло ще 600 дітей – карантин продовжили до 14 лютого. А на нараді в голови РДА Андрія Жепка вирішили призупинити роботу закладів освіти в Ралівці, Сідому, Хлопчицях, Новосілках. Вживає відповідних заходів у боротьбі з грипом і Старосамбірська районна влада.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити