До Олега Горбового однокурсник приїжджав

SambirWZ
104

До Олега Горбового однокурсник приїжджав

Керівник Департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис інспектував медицину гірського краю, побувавши на Самбірщині, Старосамбірщині та Турківщині. Головним чином, як нам розповіли, очільник цікавився умовами лікування та втіленням другого етапу реформ у медицині. Говорили про ризики, які можуть виникнути. 

У СТАРОМУ Самборі йому вкотре загострили увагу на тому, що через гірські надбавки до зарплат медиків люди не отримуватимуть тих коштів на лікування, які отримують пацієнти у низинній зоні. За словами медичного директора Старосамбірської ЦРЛ Олега Горбового, гість обійшов усі відділи шпиталю і загалом залишив собі гарні враження. Принаймні, не критикував – і це уже добре. А втім, спробував би… Олег Володимирович «не на камеру» зізнався нам, що разом з паном Чемерисом вчилися на одному курсі в медуніверситеті, потім разом проходили інтернатуру. Будемо вважати, що маємо певні преференції у ставленні обласного пана до гірської медицини.

Хоча, на наше уточнююче запитання: чи цікавився однокурсник долею хірургічного комплексу у Старому Самборі, Олег Володимирович зазначив, що гість делікатно цю тему обійшов… А тема, до речі, не менш актуальна, ніж другий етап медичної реформи.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити