Заступнику міністра сподобався наш ще недобудований стадіон

SambirWZ
42

Заступнику міністра сподобався наш ще недобудований стадіон

Приїзд у будь-яке місто людини рівня заступника міністра – це подія. Самбір удостоївся честі зустрічати першого заступника Міністра молоді та спорту України Сергій Симонов, якого супроводжував начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. ну й. звісно, міські урядники.

ПОВАЖНОГО гостя цікавив хід реконструкції стадіону імені Лева Броварського. Це, нагадаємо, один з тих об’єктів, який увійшов у державну програму «Велике будівництво» і ним чимось особисто цікавиться сам Президент. Чи не захоче, бува, на відкриття приїхати? відбулася екскурсія на стадіон, поважні гості загалом залишили собі приємні враження, говорили  про терміни здачі новобудови в експлуатацію та важливість таких споруд.

Нагадаємо, в Самборі триває реконструкція стадіону, яка передбачає оновлення футбольного поля, бігових доріжок, облаштування накритих трибун на 2500 місць, спорудження роздягальні, приміщення для адміністративної роботи та побутових потреб. Тут буде і міні-музей легендарного футболіста Броварського та футбольної слави Самбора. Загальна вартість проєкту – понад 25 млн. грн. гостя потішили ще й тим, що в місті буде критий плавальний басейн.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити