Земляки розпочали сезон з перемог

SambirWZ
29

Земляки розпочали сезон з перемог

Те, що мало розпочатися ранньою весною, пересунулося на початок серпня. Футбольний сезон таки стартував! В Самборі наразі уболівальницької втіхи буде обмаль, бо місцевий глядач мусить витерпіти певні незручності у зв’язку з реконструкцією стадіону. Навіть затяті опоненти визнають, що наш стадіон буде чи не найліпшим в області, але сьогодні не про це.

ФК “САМБІР” зберігся в новій іпостасі і при новому керівництві команди. Власне, начальник команди Роман Барна розповів нам про недільний успіх «Самбора». Зустрічалися з львівською «Погонню» і взяли перемогу з нечуваним рахунком 6-1. Гра була на полі суперників. Цей колектив відомий нам з минулого сезону. Останню гру склад колишнього ФК «Самбір» провадив з львів’янами і програв з рахунком 3-2. Нинішній серпень у зустрічі з «Погонню» став успішнішим. Цей факт Роман Барна розцінює як «удар по носі» тим, хто і досі з песимізмом ставиться до оновленого складу «Самбора», у якому 6 самбірян, та його тренера. Наступна гра теж на виїзді, ми матимемо у суперниках «Білку» – торічного чемпіона області. Сподіватися на перемогу складно, але не святі горшки ліплять..

Старосамбірський «Кар’єр-Прикарпаття» теж розпочав сезон і доволі успішно. Головний тренер Василь Лопушанський з задоволенням розвідав про першого суперника цьогорічного сезону – знамениту «Демню», яка встигла уже цьогоріч стати володарем авторитетного «Кубка Юста». Та й попереднього сезону цей колектив був на висоті. І це ж треба було після усього цього приїхати в Старий Самбір і програти з рахунком 2-0. В гірському райцентрі їх просто приземлили, аби не літали так високо… Наступної неділі прикарпатці будуть у Жидачеві… А взагалі групу, до якої потрапив Старий Самбір, Василь Лопушанський назвав «групою смерті». Це так образно, бо невідомо, чиєї смерті, хоча мав на увазі, що у суперники «Кар’єру» дісталися знамениті Демня, Миколаїв, Куликів…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити