«Львівгаз» закликає сплачувати за доставку газу онлайн

SambirWZ
202

«Львівгаз» закликає сплачувати за доставку газу онлайн

Від початку карантину у Львівській області на 38 відсотків знизився рівень розрахунків за послуги з доставки газу. Працівники АТ «Львівгаз» роблять все для того, аби забезпечити безперебійне та безаварійне газопостачання. Однак, якщо ситуація з оплатами найближчим часом не зміниться і споживачі не почнуть платити за доставку газу, коштів на фінансування діяльності компанії не буде.

КОШТИза доставку є єдиним джерелом доходів «Львівгазу». З них фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби, яка, можна сказати, цілодобово ліквідовує витоки газу, ремонтує газопроводи, займається обслуговуванням газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які підтримують необхідний тиск в мережах. Від постійного виконання цих робіт залежить наявність газу в помешканнях споживачів. Для цього необхідно щоденно заправляти спецтранспорт, закуповувати необхідні матеріали, платити зарплату працівникам, сплачувати податки.

АТ «Львівгаз» поділяє позицію про зупинення нарахування штрафних санкцій за прострочення оплати, щоб у такий спосіб допомогти споживачам пережити карантин. Запроваджений мораторій на припинення доставки газу споживачам, які мають заборгованість за послугу. Проте, сподіваємось і на розуміння споживачів, щодо необхідності оплати.

В цих умовах клієнти «Львівгазу» мають всі можливості сплатити рахунки за доставку газу під час карантину дистанційно. Для них працюють онлайн-сервіси сайту 104.ua: особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Окрім того, для споживачів компанія екстрено розробила експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично згенерувати Особистий кабінет на сайті 104.ua. Все, що потрібно – зателефонувати із смартфону до контакт-центру за номером (067)2177104 та повідомити оператору номер свого особового рахунку (він є у квитанції кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач отримає SMS-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль до нього.

Валерій БУЧИНСЬКИЙ.

Вас це може зацікавити