На медичних масках піартеся усі!

SambirWZ
217

На медичних масках піартеся усі!

Ми продовжуємо писати про тих, хто у ці гіркі часи допомагає медикам боротися з  імовірним розповсюдженням небезпечної інфекції. Це не тупий піар, а наше бажання популяризувати такі вчинки.

ГОЛОВА Старосамбірської райради Тетяна Терлецька повідомила про чергову партію деззасобів та рукавиць для медиків району. Це стало можливим завдяки Галині Литвин, виконавчій директорці Асоціації «Єврорегіон Карпати Україна» та працівникам виконавчого апарату районної ради, які прийняли рішення частину заробітної плати передати на потреби медицини. Ми писали у попередньому спецвипуску про те, що колектив райради передає медикам до 10 тисяч гривень. Передали! Приватний підприємець Андрій Гамера презентував чергову партію захисних масок для медичного персоналу КНП «Старосамбірська ЦРЛ».

З приводу того, чи піариться влада на таких благодійниках? Піартеся всі, хто хоче, аби лиш масок було більше. Здебільшого люди, які виступають меценатами, звертаються до владних мужів, які розподіляють разом з головними лікарями цю гуманітарку.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити