Наш! Петро Чернишенко змагатиметься за «Голос країни»

SambirWZ
55

Наш! Петро Чернишенко змагатиметься за «Голос країни»

Самбірський туристично-інформаційний центр не був би сам собою, якби не прорекламував Самбір у зв’язку з приїздом телевізійників каналу «1+1». Гості піднялися на вежу ратуші, здолавши 108 стертих часом і ногами поколінь сходинок.

ЗАЇЖДЖІ режисери знімали місто через підготовку програми «Голос країни». Один із учасників вокального шоу – молодий український виконавець, наш краянин Петро ЧЕРНИШЕНКО, який матиме тренера Надю ДОРОФЕЄВУ. Нам залишається пильнувати за програмою і вболівати за Петра – бо він наш! Ми всі гуртом маємо бути при народженні нової зірки українського шоу-бізнесу. А чом би й ні? СКРЯБІН також у Самборі народився! Міша ПАНЧИШИН з провінційних Рудок, наприклад, завдяки нашій з вами підтримці став лідером сезону «Х-фактор». Тепер черга Петра Чернишенка підкорювати олімп.

Сайт телеканалу розповів про нашого земляка так: «За втіленням своєї мрії на шоу прийде 24-річний Петро Чернишенко з міста Самбір. Дивлячись на яскраву зовнішність хлопця, важко уявити, що він працював ким завгодно, але не артистом. Після строкової служби був патрульним на одному з кордонів із Польшею, а потім – гастарбайтером за кордоном, наприклад, штукатурив стіни у Бельгії. Однак музика завжди була важливою частиною його життя – сам пише пісні, навіть записав власний альбом, де на початку пісень читає уривки власних віршів. Петро прагне популяризувати сучасну поезію, але не знає, як це зробити, часто сумнівається у собі. Під час останньої робочої поїздки до Польщі він змушений був провести двотижневу обсервацію і тоді гостро відчув, що для нього дійсно важливо у житті. Саме тоді хлопець взяв участь у онлайн-кастингу «Голосу країни»…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити