Оксану Цимбрилу суд поновив на посаді, і ратуша несподівано з цим погодилася

SambirWZ
57

Оксану Цимбрилу суд поновив на посаді, і ратуша несподівано з цим погодилася

Рішення про поновлення на посаді директора Самбірської школи-ліцею імені Андрія Струся Оксани Цимбрили було прогнозованим. Бо звільняв її відділ освіти за якимись абсурдними звинуваченнями.

Нагадаємо, то був кінець минулого навчального року, вчителі накрили собі стіл, аби перекусити, і акурат у той самий час нагрянуло ледь не усе керівництво міста. Понишпоривши у шафах, знайшли нерозкрите вино, а відтак приписали директорці… аморальну поведінку. Галина Пилипчик, яка тоді виконувала обов’язки керівника відділу освіти, відмовилася видавати відповідний наказ про звільнення, видала його наступниця – Любов Войтко, а Оксана Цимбрила подала заяву до суду. Феміда й поновила її на посаді.

Але ми трішки засумнівалися у швидкому поновленні, бо Феміда, як показує досвід, ще не указ для урядників ратуші. І вони можуть не виконати рішення. Якщо, скажімо, Юрія Дмитришина – секретаря ради, поновлював аж Дрогобицький суд і так, що мало хто про це знав, то рішення виконали відразу. Коли ж суд поновив, наприклад, керівника СКП «Об’єднане» Романа Затварського, то йому написали відразу два розпорядження, які виклали на один стіл. Спочатку про поновлення, а потім про звільнення за… ту ж втрату довіри. Чоловікові довелося знову писати заяву у суд, а його адвокат назвав наше місто унікальним, бо такого нехтування законами та судами він не бачив ніде… Але наші сумніви виявилися безпідставними – у суботу вранці ми зателефонували директорці з запитанням: чи йде у понеділок на роботу, а пані Цимбрила відповіла, що вона уже на роботі. Відповідний наказ підписала керівниця освіти Любов Войтко, хоча ми не знаємо чи погоджувала це з міським головою Юрієм Гамаром. А зрештою, якби керівники установ, підписуючи абсурдні звільнення, знали, що компенсація за вимушені прогули буде з їхньої кишені, то думали б.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити