«Холодний» футбол буває дуже гарячим

SambirWZ
38

«Холодний» футбол буває дуже гарячим

Днями випадково зустрівся з місцевим керівником спортивного «Колоса» Русланом Хоминим і невпопад привітав його з вимушеною відпусткою, мовляв, взимку футбол відпочиває… 

Та почули у відповідь, що ентузіасти на пори року не зважають, що є немало спортивних майданчиків зі штучним покриттям (Богу дякувати) і там постійно хтось займається. Для того, щоб їх зорганізувати, надати емоцій старшим пацанам, і влаштували чемпіонат Самбірщини з міні-футболу сезону 2020 року. Долучилася і міська Федерація футболу. Тепер про масштаб дійства: протягом майже двох холодних місяців кожної неділі близько 30 самодіяльних колективів виходили на запеклу боротьбу.

Минулої неділі підбили підсумки і привітали переможців. У найпрестижнішій вищій лізі чемпіоном став ФК «Романтик», срібні нагороди взяли спортсмени з Городища, а бронзові – дублянці. У першій лізі місця розділилися так: Викоти, Мала Білина, Гординя. У другій лізі: Рудківська зона – Бабина, Канафости, Пиняни, у Самбірській зоні – Ралівка, Раково, Стрілковичі. Радість футболу, твердить Руслан Хомин, вирішили продовжити і в неділю у кожній лізі визначатимуть володарів Кубків.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити