Як суму в 1 мільйон 700 тисяч «натягнути» на потребу у 8 мільйонів?

SambirWZ
97

Як суму в 1 мільйон 700 тисяч «натягнути» на потребу у 8 мільйонів?

Депутати Самбірської районної ради приймали соціальні програми. Щоб ви ліпше зрозуміли, це документи, під які потім з районного бюджету виділятимуть гроші.

Програм було дуже багато, вони стосувалися помочі реабілітованим, воїнам АТО, родинам загиблих у новітній війні, залізничного перевезення, помочі поліції та СБУ на придбання палива для автівок, на протипожежні заходи в ЦРЛ та хоспісі, на висвітлення діяльності органів влади у ЗМІ, на інші потреби – не будемо усього перераховувати, бо насправді найцікавіше зараз. Під усі запити програм, за словами голови райради Віталія Кімака, треба більше 8 мільйонів гривень. А наразі є лише 1 мільйон 700 тисяч гривень. Відчуваєте різницю?

Тому вирішили піти Соломонівським шляхом: прийняти усі програми, а фінансувати по мірі здобуття коштів. Це так, аби нікого не образити, хоча зрозуміло, що усім статків не вистачить.

Хотіли б акцентувати увагу на одній із програм, тим паче, депутати зажадали побачити за трибуною керівника Самбірської поліції Романа Чекаса, який просив грошей на пальне. Одна машина протягом 12 годин на добу працюючи, витрачає багато пального. Якщо треба виїжджати у далекі села, то витрати серйозні. А офіційно на одну автівку виділяють на місяць лише 30 літрів. Сміхота! Зі зверненнями допомогти звертатимуться і до керівників ОТГ. Віталій Кімак за нагоди розповів, що район «озброюється» камерами стеження. Хтось із депутатів, почувши про таке, пожартував: а чи можна за такими камерами простежити, куди і з ким поїхала дружина? Хороше питання, принаймні, це може бути додаткова послуга громаді з боку поліцейських…

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити