І без нового стадіону можна займати лідируючі позиції

SambirWZ
31

І без нового стадіону можна займати лідируючі позиції

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям – це уже давно не сенсація, але у кожному конкретному випадку ми підтримуємо радість сельчан. Як от дійшла черга і до Страшевич… На Старосамбірщині, нагадаємо, це уже 13 така споруда і будемо сподіватися, щаслива!

ПРО значущість події свідчить приїзд на терени голови Львівської ОДА Максима Козицького, його заступника Юрія Бучка, голови РДА Петра Назара, депутата Львівської обласної ради Михайла Гички, голови райради Тетяни Терлецької. «Таке поле плюс вуличні тренажери поряд громада села отримала завдяки своїй ініціативності та активності своєї очільниці Галини Гривнак», – підкреслила у розмові з нами Тетяна Терлецька. Всі роботи з підготовки основи під майданчик виконали спільними зусиллями місцевих мешканців за підтримки бізнесу, який веде свою діяльність на території сільської ради. Відтак окремої подяки заслуговують Андрій Левицький, представник компанії «ЮСЕНКО НАДРА» та Роман Котик, представник ТОВ «ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС».

Покриття майданчика вартістю 700 тисяч гривень пішло з обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Отож, місцева молодь та діти отримали чудову нагоду займатися спортом, зокрема футболом і то у будь-яку пору року та за будь-якої погоди. Місцеві сприйняли такий подарунок як вдячність за те, що місцева футбольна команда «Єдність» цьогоріч стала володарем Кубка Старосамбірщини з футболу. А тепер ще й має місце для тренувань.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити