Долучилися до волонтерства

SambirWZ
136
Ворог, який прийшов на нашу землю, зустрів не тільки неймовірний спротив українського війська, а й нечувану силу народного єднання. Боронити Україну допомагають усі – від малого до великого.

Товариство Червоного Хреста Старосамбірщини з перших днів війни також активно долучилося до надання гуманітарної допомоги українським воїнам. Силами членів Правління зібрали та перечислили через Ощадбанк певну кількість коштів. Також нагромадили гуманітарку з різноманітних  продуктів харчування, медикаментів та засобів гігієни в кількості 156 одиниць 21 найменувань. Вантаж передано вимушеним переселенцям та тим людям, які зараз під обстрілами й бомбами.

Є й прикрий момент. Свого часу колишня голова комітету охорони здоров’я Верховної Ради України пані Богомомолець безпідставно ліквідувала патронажну службу Товариства Червоного Хреста, яка нині під час війни, була б дуже доречна. Проте це не зупиняє наш Червоний Хрест виконувати свою важливу гуманітарну місію.

Довідка. Відповідно до Закону Товариство Червоного Хреста України є Всеукраїнською добровільною громадською організацією,  яка допомагає державі у наданні медичної та гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час, у разі надзвичайних ситуацій, забезпечує медико-санітарну допомогу соціально незахищеним вразливим верствам населення .

Ігор ТИМЧАК,

заступник голови Товариства Червоного Хреста Старосамбірщини.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар