Залюбки можна вибрати маршрут «Стежками Карпат: Верховинський вододільний хребет»

SambirWZ
392
На мапі Самбірщини для туристів та любителів мандрівок рідним краєм щоразу більше з’являється привабливих маршрутів. Є що вибрати, а під час пішої подорожі помилуватися неперевершеною красою Карпат, зокрема, Верховинського вододільного хребта. Вони чудові за будь-якої пори року.

До цього долучилася Боринська селищна рада. Вона завершила проєкт «Стежками Карпат: Верховинський вододільний хребет». Загальна його вартість 296,0 тис. грн, в тому числі внесок місцевого бюджету склав 65,0 тис. грн.

Новий туристичний шлях Боринською селищною радою реалізовано за сприяння Благодійного  фонду  «Скарби нації»  в рамках програми підтримки місцевих ініціатив карпатських громад  Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”. 

На шляху до Верховинського вододільного хребта споруджені дві відпочинкові зони: перша – біля підніжжя гори Пікуй, а друга – біля пам’ятного знаку  боїв Січових стрільців у с.Яворів. Тут на певний час можуть зупинитися мандрівники рідним краєм, щоб перепочити та насолодитися природною красою зелених чи засніжених гір Карпат.

Боринська громада, сказав її голова Михайло Шкітак, сподівається, що туристичний маршрут до Верховинського вододільного хребта привабить туристів, а селищна рада матиме від них фінансову вигоду для подальшого свого розвитку. Важливою також є популяризація гірського краю.

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар